Chcete mít prestižní sídlo své firmy?

Prestižní sídlo společnosti nebo adresa pro OSVČ v Praze nebo Brně, je jedním ze základních předpokladů úspěšného podnikání. Jednak budete mít větší šanci uspět při výběrových řízeních, a jednak zaujmete svými prezentačními materiály. Zákazníci dávají podle průzkumů přednost větším firmám, které se těší větší důvěryhodnosti i díky prestižní adrese ve větším městě.

Za každé situace můžete mít neměnnou adresu

Pokud si vyberete některou z adres poskytovaných specializovanou společností, přinese vám to několik výhod. V případě stěhování nebudete muset obesílat všechny dodavatele a zákazníky kvůli změně fakturační adresy. Nebudete muset provádět nákladné a administrativně náročné úkony v obchodním rejstříku a ušetříte si i spoustu dalších nepříjemností. Jednou z výhod je také skutečnost, že poskytovaná sídla jsou v prostorách, které jsou přímo ve vlastnictví specializované firmy, která vám toto sídlo poskytne. Nebudete tedy v nájmu, jak to nabízí většina konkurenčních firem. Ušetříte si tak nepříjemnosti, které plynou z vypovězení nájmu.

Jak objednat sídlo firmy?

Je to velice jednoduché, jelikož se stačí obrátit na společnost Strong business s.r.o, Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4, která se zaměřuje na poskytování prestižních sídel a kontaktních adres. K tomu poskytuje i řadu doplňkových služeb v oblasti administrativy a provozu firmy. Veškeré služby spojené s poskytováním sídla či adresy lze shrnout pod označení „virtuální kancelář“. Zájemci stačí vyplnit objednávku a poté bude co možná nejdříve kontaktován ohledně informací potřebných k uzavření smlouvy pro sídlo s.r.o. nebo OSVČ. Veškeré dokumenty obdrží na svou e-mailovou adresu a souhlas pak předloží živnostenskému úřadu nebo obchodnímu rejstříku.

Výhody „virtuální“ adresy

Budete mít archivovány obchodní dopisy a další dokumenty, takže snadno najdete jakýkoliv údaj. Veškerou korespondenci si můžete nechat naskenovat, takže ji najdete na webovém rozhraní firmy Strong business. Kromě přebírání pošty doručené do sídla firmy, oznámení o přijaté poště a možném naskenování a zpřístupnění si můžete nechat přeposílat poštu na libovolnou adresu v ČR i v zahraničí.