Na úklid si pozvěte odborníky

Společnosti, které nabízejí úklidové služby, již v současné době nejsou výjimkou. Využívají je nejen soukromé osoby, ale i společnosti. Obrovskou výhodou je flexibilita. Úklidové společnosti se přizpůsobí časovému rozvrhu každého objednatele.

Výhody úklidové služby

Především je to úspora vašeho času, zaměstnanci úklidové služby se přizpůsobí vašemu časovému rozvrhu. Další výhodou je kvalita úklidu. Úklidové firmy používají nejen profesionální úklidové přípravky, ale také stroje, s nimž pracují proškolení pracovníci.

Na koho se obrátit? Mezi profesionály ve svém oboru patří https://www.unikont.cz/.

Společnost Unikont a její služby

Vybírat si můžete z velmi širokého portfolia služeb, které společnost nabízí díky kvalitní úklidové technice světových značek mezi něž se řadí HAKO, MULTICAR, RIBO, GHIBLI nebo MULTICAR. Objednat si můžete úklid vnitřních i venkovních prostor.

  • Venkovní úklid

Společnost Unikont má ve svém vlastnictví venkovní úklidovou techniku, jíž tvoří především lehká užitková vozidla a nosiče nástaveb značky Multicar a disponuje i všestrannými nosiči nástaveb Hako Citymaster. Tato vozidla jsou ideálními pomocníky především pro komunální úklid ve městech i obcích. Některé modely se využívají také v hospodářství odpadovém, ale setkat se s nimi můžeme též ve stavebnictví, zemědělství nebo průmyslu zahradnickém. Díky variabilitě, kterou většina modelů nabízí, je lze využít v celé řadě oborů a to jak pro úklid v letních, tak i zimních měsících.

  • Vnitřní úklid

Své služby nabízí společnost celé řadě velkých obchodních řetězců, ale i malým firmám a společnostem. Pro úklid vnitřních prostor využívá stroje podlahové mycí, zametací a leštící, průmyslové vysavače a samozřejmostí jsou i prostředky potřebné pro úklid. Velkým pomocníkem v této oblasti jsou scrubmastery. Jsou kompaktní, snadno se přemísťují a dokonale se ovládají. Lze je využít i v menších a stísněnějších prostorách.