Potřebujete těsnění? Obraťte se na specialisty v oboru

Těsnění jsou v současné době nezbytností nejen u potrubí, ale i u mnoha strojů a přístrojů, které denně používáme. Potřeba jsou samozřejmě i v průmyslu, těsnění má za úkol zabránit úniku tekutiny nebo plynu v oblastech, kde dochází ke spojům. Nároky na těsnění se liší podle aplikace. Některá těsnění koupíte třeba v železářství, ale většinu druhů je třeba objednat ve specializovaných společnostech a mezi nejlepší výrobce těsnění na trhu patří společnost AFINIS Group.

Jaké těsnění potřebujete?

Společnost je schopná vám vyrobit téměř jakékoliv těsnění. Chtěli byste vyrobit ploché těsnění? K jeho výrobě použije společnost nejmodernější technologii. Těsnění bude vytvořeno přesně podle vašich požadavků. Může jít o těsnění na vodu, plyn, do armatur, ale i na ropné produkty. Co se týče materiálů, může být vyrobeno z různých druhů gumy, může jít o bezazbestové těsnící desky, grafitové desky, plasty, plsť nebo třeba i mikroporézní gumu. Těsnění společnost nabízí přímo na svém webu Afinisgroup.sk, kde naleznete i eshop. Eshop je velmi přehledně rozdělený a jednotlivé produkty jsou podrobně popsané. Najdete zde širokou nabídku sortimentu, od gumových těsnících desek až po hnací řemeny izolační materiál a různé spony.

Potřebujete objednat rotační těsnění? Pokud vám ve firmě přestane fungovat stroj kvůli poškozenému těsnění, zajisté nemůžete na několik dní přerušit provoz, protože by to bylo velmi nákladné. Společnost vám naštěstí může expresně vyrobit těsnění do 24 hodin. Může jít o prototypy i o celé série těsnění. Expresní výrobu rotačních těsnění vám společnost udělá až do průměru 720 mm a výrobu těsnění dělá do průměru 6000 mm. Více informací se dozvíte přímo na webu společnosti, který je zdrojem všech důležitých informací, které potřebujete vědět.