Předzaložená společnost – začněte ihned s podnikáním!

Mít svou vlastní společnost je sen mnoha lidí, ale ne všichni začnou podnikat. Brzdí je možná rizika, problémy, které se s tím spojují i věci, o kterých nechtějí ani přemýšlet. Co když se zadluží, přestane se jim dařit? Nebo ještě hůř, jejich nápad se neprosadí, konkurence je semele? Jak to s tím pak bude? Zůstanou na krku nesplacené půjčky, dluhy a podobně. Pokud však máte chuť se vydat na podnikatelskou dráhu, máte svůj vlastní nápad a ochotu ihned pracovat, pak vás většinou zbrzdí byrokracie, která se okolo zakládání společnosti točí.

Rychle, jednoduše a s předstihem

Tak by se dala pojmenovat ready made společnost. Česky se jí také často říká předzaložená společnost, protože už je hotová a čeká jen na svého koncového zákazníka. Ten si ready made společnost koupí a nemusí se o nic dál starat a rovnou se vrhnout na podnikání a práci. Tyto firmy jsou zakládány s úmyslem prodeje, takže nevyvíjejí žádnou obchodní činnost, pouze čekají, až si je někdo odkoupí. Základ je tedy hotov – zapsáno v obchodním rejstříku, má název, své sídlo, jednatele, také identifikační číslo a základní kapitál je plně splacen. Ideální pro všechny, kteří se chtějí vyhnout zdlouhavému administrativnímu procesu, který na něj jinak čeká.

Společnost s prestižním jménem

Asi každý chce vybudovat firmu či společnost, která bude mít své jméno, lidé ji budou znát a obchodníci se nebudou bát dále navazovat kontakty a spolupráci. Začínající firmy mají ztížené startovací podmínky, protože nemají zkušenosti, často je jejich základním kapitálem jen jedna koruna, což se dá pochopit, ale pro některé to není zrovna věrohodné. https://ceska-ready-made.cz/ je možnost, jak si koupit společnost a začít rychle podnikat. Bez nutnosti čekání na IČO a další a další věci, které by vás při zakládání společnosti vlastními silami čekaly.