Půjčky zone vám pomohou s vaším podnikáním

Získali jste pro svoji firmu jedinečnou a neopakovatelnou nabídku, ale chybí vám dostatek finančních prostředků? S tím vám mohou snadno pomoci na webu půjčky zone, který provozuje společnost Premiot Finance For Your Business. Pokud potřebujete získat finanční prostředky co nejrychleji, pak jsou půjčky zone správnou volbou.

Jak půjčku pro podnikatele získat?

Pro získání půjčky stačí v podstatě navštívit webovou stránku www.pujcky.zone, kde je k dispozici online formulář, který vám zároveň nezávazně spočítá výši splátek. Nebankovní úvěr pro společnosti či podnikatele tak vyřídíte velice snadno v klidu vašeho domova. Po vyplnění a odeslání formuláře se na vás obrátí finanční odborníci, kteří ověří vámi zaslané údaje. Poté můžete očekávat peníze na svém účtu, a to už do 24 hodin od schválení.

Bez dokladu o výši příjmů

Společnost Premiot Finance For Your Business má v oblasti poskytování úvěrů pro firmy velice bohaté zkušenosti. Díky tomu si moc dobře uvědomuje, že existuje mnoho situací, do kterých se mohou firmy a podnikatelé dostat, které způsobí zamítnutí půjčky pro podnikatele u banky. Přestože na jejich splácení mají dostatek peněz, ale jen například investovali do svého rozvoje. Z toho důvodu po vás finanční specialisté nebudou vyžadovat žádné nepotřebné doklady. Vašich plánů se tak rozhodně nemusíte vzdávat.

Výše úvěru oproti nemovitosti

Nebankovní úvěr pro firmy a podnikatele vám bude poskytnut oproti nemovitosti, kdy výše půjčky může tvořit až 70 % ceny vaší nemovitosti. Maximální možná finanční částka je 10 milionů Kč. K ručení vám může navíc posloužit téměř jakákoliv nemovitost, ať jde o dům, byt, pozemek, komerční objekt či jiné druhy nemovitostí. Více dalších informací zjistíte na jejich webových stránkách.