S parkovací zábranou si na vaše místo už nikdo nestoupne

Je nepříjemné, když si platíte nemalé peníze za vyhrazené parkování a nějaký řidič vám na vaše místo zaparkuje. Ve městech je stále méně parkovacích míst a může za to trend, že stále více lidí vlastní automobil, na což není městská infrastruktura připravená. Často stačí strávit několik dalších minut hledáním a místo se najde, ale mnoho řidičů je bezohledných a neváhají zaparkovat i na místech, kde by stát neměli. Běžné značky je často od takového počínání neodradí, spolehlivě je ovšem odradí zábrany.

Jak si zábrany zajistit?

Specialistou na tento sortiment je společnost Topznak. Na svém webu topznak.cz nabízí širokou nabídku parkovacích sloupků a zábran. Takové vybavení pomohlo už na mnoha místech a může pomoci i u vás. Pořizovací cena takového sortimentu je velmi nízká a pořídit si ho můžete i vy. Pokud si nepřejete, aby na dané místo nemohl vjet ani žádný vůz, vhodné jsou pevné sloupky nebo motýlky. Jestliže chcete, aby na dané místo mohla vjet jen některá vozidla, je vhodné pořídit si sklopné sloupky a zábrany. Jsou opatřeny cylindrickým FAB zámkem, takže si je můžete kdykoliv odemknout a sklopit je.

Na parkovací místo je skvělá sklopná zábrana, která je dostatečně velká a jde snadno sklopit. Samozřejmostí je, že jsou všechny sloupky, motýlky i zábrany chráněny proti korozi. Také jsou opatřeny reflexní páskou, která zvyšuje viditelnost, takže danou překážku žádný řidič jen tak nepřehlédne. Možná, že už jste řešili celou řadu incidentů s neukázněnými řidiči. Tento sortiment může váš problém vyřešit jednou provždy. Veškeré sloupky a zábrany mají dlouhou životnost a vydrží vám tedy spolehlivě sloužit po mnoho let. Následně už se vám nestane, že byste se dostali do konfliktu s řidičem, který vám vjel na místo. Inspirujte se sortimentem přímo na webu https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany.