Využijte profesionální výkup vozidel a mějte vše bez starostí

Pokud si myslíte, že své nepojízdné vozidlo si musíte prodat či zlikvidovat svépomocí, či si vše sami zařídit, máme pro vás dobrou zprávu. Existuje rychlá a snadná možnost, jak mít se zbavit starého automobilu za hotové. Likvidace starých, nepojízdných, bouraných vozů je pro profesionály ze zahotove.cz hračkou. Díky jejich práci máte vše bez starostí a stresu.

Na stavu vozidla nezáleží

Ať už je auto pojízdné a jen už nestačí pro vaše potřeby, nebo je bourané a zcela nepojízdné, vždy můžete využít služby odtahu a likvidace nebo výkupu vozidla. Zahotove.cz zajímá výkup nákladních vozidel a samozřejmě i osobních.

Zahotove.cz vykupuje zcela všechny typy, značky a modely osobních, firemních, užitkových i stavebních vozidel, veterány, nepojízdné vraky, užitkové a stavební stroje, vozidla s neplatnou STK a to vše i ve větším množství.

Odtah ze všech koutů České republiky

Po telefonické rozhovoru s odborníkem zjistíte, zda můžete za svůj vrak získat finanční obnos. Pracovníci si pro vůz přijedou kamkoli v České republice a vrak odtáhnou zcela zdarma. Dohodnutý peněžní obnos dostanete okamžitě na místě. Vše je rychlé, snadné a bez starostí, včetně papírování.

Zahotove.cz převezme veškerou zodpovědnost za likvidaci vozidla

Zahotove.cz za vás vyřídí veškerou administrativu, kromě toho se zbavíte zodpovědnosti za likvidaci vozidla. Organizace za vás převezme i záruky na technický stav.

Žádné podmínky

Mnoho autobazarů vykupuje vozy za určitých podmínek. Zahotove.cz vykupuje všechny vraky bez rozdílu, čímž ubyde další papírování.

Pojištění a leasing již nebude vaší starostí

Pokud tíží váš automobil leasing či nezrušené pojištění, i takové formality se pro stanou vyřízené. Zahotove.cz se postará i o tyto nepříjemné záležitosti.

Další informace a výhody zjistíte na webu zahotove.cz.