Znásobte své úspory pomocí korporátních dluhopisů

Hledáte vhodnou formu investování, která by zhodnotila vaše úspory? Investici, která zvýší obnos vašich peněz? Zkuste investici do korporátních dluhopisů. Investice do dluhopisů vám zaručí nejen zajímavý výnos, ale i přijatelnou míru rizika, kterou navíc můžete snadno snížit na minimum. Vaše úspory se tak mohou zvětšit jednoduchým a rychlým způsobem. A jaké jsou hlavní výhody dluhopisů a jak minimalizovat rizika investice?

Výhody korporátních dluhopisů

Korporátní dluhopisy mají oproti mnohým formám investování značné výhody. Především se jedná o zmíněný výnos vložených peněz, který není snadný najít u obdobných forem investování. Další výhodou je rychlost, jak získat své peníze. Korporátní dluhopisy se řadí mezi krátkodobé investice, tudíž na peníze nebudete muset čekat příliš dlouho. Několikrát ročně budete dostávat z investované částky smluvené úroky a na konci stanoveného období získáte zpět svoje investované peníze. Doba se u jednotlivých firem liší, v průměru se jedná o 3–5 let.

Jak na rizikovost?

Každá investice přináší jistá rizika, o tom investování v podstatě je. Avšak některé investice mají minimální rizika a jiné naopak velké. U korporátních dluhopisů si lze rizika snadno ověřit, což je jejich nesmírnou výhodou. Ne nadarmo jsou investice do dluhopisů častou volbou investorů. Rozumnější volbou jsou zejména firemní dluhopisy, které získaly prospekt od ČNB. Tento prospekt zaručuje jistou bezpečnost v tom, že podmínky emise dluhopisů schvaluje Česká národní banka a dohlíží nad jejich dodržováním. Navíc pro získání prospektu je třeba splňovat a dodržovat řadu kritérií.

Kam investovat?

Výběr vhodné společnosti je mnohdy velice náročný proces, jelikož špatný výběr společnosti by mohl znamenat ztrátu investovaných peněz. Chcete-li vsadit na jistotu, pak se neváhejte obrátit na developerskou společnost Europa Investment Property, která patří do skupiny Premiot Group. Jedná se o stabilní společnost, která má za sebou již 20 letou historii. Pro vydávání dluhopisů vlastní prospekt ČNB a získané prostředky využívá na rekonstrukci a výstavbu nemovitostí. Staňte se investorem i vy.