Ekologická likvidace vozidel pomáhá životnímu prostředí

Je dobrou zprávou, že ekologická likvidace vozidel je v České republice stále více zažitým standardem. Firmy, jakou je i SbohemAUTO.cz, provádějí ekologické v souladu se zákonem o odpadech č. 185/2001 Sb., o odpadech v platném znění, který je vcelku přísný. Automobily totiž spadají do sekce nebezpečných odpadů. Další dobrou zprávou je, že vás ekologická likvidace vozidla nemusí stát ani korunu. Ekologická likvidace vozidel cena může být nulová, pokud jsou ve vašem autovraku použitelné díly, což ve většině případů jsou.

Získejte finanční obnos za nepojízdný vůz

Na webu sbohemauto.cz zjistíte, že nejen to, že můžete mít ekologickou likvidaci vozidla zcela zdarma, ale také to, že můžete za svůj autovrak získat menší finanční obnos. Cena kovového šrotu je poměrně vysoká kvůli dalšímu využití nejen v automobilovém průmyslu, proto má váš vrak stále určitou hodnotu. Ekologická likvidace auta spočívá také ve využití všeho materiálu z vašeho vozu v dalších různých odvětvích. Všechna tato kritéria zvyšují hodnotu vraku.

Odtah vozidla nemusí být vaší starostí

SbohemAUTO.cz nabízí, kromě ekologické likvidace a poskytnutí finančního obnosu, také bezplatný odtah vozidla. Vy pouze vyplníte poptávkový formulář na webu sbohemauto.cz, následně vás kontaktuje operátor, který s vámi sjedná vám vyhovující termín bezplatného odtahu vašeho vozidla. Pokud vyplníte základní údaje o vozidle, dozvíte se i přibližnou částku, kterou můžete za svůj vrak získat.

Co vše potřebujete k bezplatnému odtahu a ekologické likvidaci vozidla?

K bezplatnému odtahu vozidla a následné ekologické likvidaci vozidla potřebujete doklad totožnosti (nebo plnou moc) a velký technický průkaz. Údaje z obou dokladů se následně vyplňují do potvrzení o ekologické likvidaci vozidla, které automaticky obdržíte.