Kde pořídit vhodnou manipulační techniku do skladu?

V mnoha společnostech je zapotřebí neustále manipulovat s těžkými břemeny. Typické je to zejména pro sklady. Je třeba dostat během krátké chvíle zboží nebo materiál z bodu A do bodu B. V daných prostorech by měla být vhodná technika, protože ta práci velmi usnadní a také se postará, aby nedošlo k poškození daných věcí. Manipulační technika je investicí na mnoho let a aby spolehlivě sloužila, je vhodné se zaměřit na ověřené značky.

Zajistěte si kvalitní techniku Linde

Mezi ověřené a uznávané značky manipulační techniky patří značka Linde. produkty jsou technologicky velmi vyspělé a také jsou bezpečné a ergonomické. Máte zájem o kvalitní paletové vozíky? Jejich výhodou je, že nezaberou mnoho místa a umožní snadnou manipulaci s nakládanými věcmi i v malých prostorech. Nejsou drahé a v mnoha skladech jsou pro manipulaci zcela dostačující. Nabízí se vám jak klasické modely, tak i paletové vozíky s elektrickým pohonem, které ještě více usnadní převoz těžkého materiálu a to zejména do kopce. Nosnost paletových vozíků od značky Linde je od 500 do 3300kg.

Pro náročnější je vhodné koupit čelní vysokozdvižné vozíky. Umožní vám snadnou manipulaci i s velmi těžkým nákladem, jehož hmotnost může být od 1 do 8 tun. Využijí se prakticky ve všech oblastech, kde je potřeba s těžkými břemeny manipulovat. Vozíky jsou velmi moderní, mají citlivé a přesné ovládání a bezúdržbovou kompaktní nápravu, která má dva nezávislé motory kola. Ovládání je dvoupedálové a je velmi přesné. Jejich používání je velmi hospodárné a řidič takového vozíku se v něm bude cítit velmi komfortně. V kabině je pracovník v naprostém bezpečí a dokonce je zde i volitelný asistenční systém Linde Safety Pilot. Chtěli byste si pořídit vysokozdvižný nebo paletový vozík? Pořídit ho můžete prostřednictvím webových stránek Linde-mh.sk.