S.R.O. snadno a rychle

Chcete začít podnikat, ale nevíte, jak si společnost založit? Obraťte se na odborníky ze https://www.zalozeni.cz/. Vyřídí za vás veškeré potřebné formality potřebné pro založení společnosti s.r.o. a to vše za velmi přijatelnou cenu. Ušetří vám tak čas, který byste strávili na jednání s úřady. Společnost je založena korespondenčně a to nejen u nás, ale i v zahraničí. Založení společnosti přináší v oblasti podnikání celou řadu výhod. Společnost znamená ve světě obchodu stabilitu a prestiž a klientovi nabízí větší důvěru pro obchodování.

Je to velmi jednoduché

Postačí vyplnit objednávku, která je na stránkách společnosti online. Na vámi uvedený e-mail bude zaslán formulář pro potřebné údaje a informace. Také je potřeba ověřit u něj podpisy a veškeré potřebné formuláře a dokumenty osobně doručit či zaslat poštou na uvedenou adresu a provést platbu za dané úkony. Jestliže skládáte vlastní kapitál, je potřeba navštívit banku. Pověřený pracovník společnosti vás bude průběžně informovat SMS zprávami či e-mailem o prováděných krocích.

A proč právě zalozeni.cz?

Jak již bylo řečeno výše, vyřídí za vás všechny potřebné formality na úřadech. Kromě toho vám poskytne kvalitní sídlo na prestižní adrese, které ja zárukou důvěryhodnosti a napomáhá rozjezdu nově vzniklé společnosti. Velmi přijatelná je i cena za poskytnuté služby, do níž je zahrnuto vše potřebné pro založení nové společnosti. Získáte tak ověření a schválení názvu, zakladatelskou listinu či společenskou smlouvu, notářský zápis a stejnopis zápisu do archivu firmy, různé druhy živností, vyhotovení souhlasu s umístěním sídla, založený účet, IČO a dojde k notifikaci o jednotlivých krocích založení společnosti. Můžete si zvolit libovolný počet jednatelů i společníků. Samozřejmostí je elektronický výpis z obchodního rejstříku a rejstříku živnostenského. Veškeré další potřebné údaje naleznete na www.zalozeni.cz.