S rozjetím podnikání vám pomohou na webu pujcky.zone

Máte v hlavě nápad na výrobu nového produktu, rozšíření stávající výroby či byste rádi investovali do nové technologie? Ať je váš nápad jakýkoliv, tak se určitě neobejdete bez dostatečného obnosu peněz, s čímž vám pomohou na webu pujcky.zone. Pokud hledáte spolehlivou firmu, která se specializuje na nebankovní půjčky pro podnikatele a firmy, pak se neváhejte obrátit na společnost Premiot Finance For Your Business. A co vše vám může nabídnout?

Minimum dokladů a zařizování

Získání půjčky u banky je často charakteristické přísnými požadavky na klienta a vysokou administrativní zátěží s nejistým výsledkem. Tyto starosti však můžete hodit za hlavu díky společnosti Premiot Finance For Your Business, která provozuje web pujcky.zone. Proces získání půjčky je velice jednoduchý a nečeká vás žádná zbytečná byrokracie. Stačí zamířit na web, kde vyplníte online žádost a vyčkáte na telefon.

Až 10 milionů do 24 hodin

Získat můžete nebankovní úvěr na podnikání až v hodnotě 10 milionů, což je rozhodně částka, která vám pomůže rozjet téměř jakékoliv podnikání. Výše úvěru je poskytována oproti nemovitosti a úvěr můžete čerpat až do 70 % tržní hodnoty vaší nemovitosti. Ocenění nemovitosti udělají ze společnosti Premiot Finance For Your Business klidně za vás, a to zcela zdarma. Na splacení úvěru pak budete mít až 36 měsíců. Potěší vás i nabízený úrok, který je každému podnikateli k dispozici již od 12 %.

Pro koho je úvěr určený?

Společnost Premiot Finance For Your Business si je vědoma, že bankovní půjčky jsou pro podnikatele často nedostupné, proto se rozhodla pro vznik úvěru, který se bude blížit úvěrům poskytovaným bankami. Avšak s daleko benevolentnějšími podmínkami. Nebankovní financování podnikání od této společnosti je proto určeno OSVČ, podnikatelům a firmám. V její nabídce tak najdete nebankovní úvěr pro živnostníky, podnikatele, malé rodinné firmy i velké společnosti.