Založení společnosti a pronájem sídla

Kdo se rozhodne postavit se na vlastní nohy a začít podnikat se svou vlastní společností, má při jejím zakládání dvě možnosti. Buď si bude zařizovat veškeré náležitosti sám, nebo celý proces svěří odborníkům. Druhá varianta je rozhodně výhodnější, neboť ušetříte spoustu času a nervů, které by vás stálo obcházení úřadů. A využijete-li služeb poskytovaných slovenskou společností Company Consulting s.r.o., budete moci využít bezplatnou konzultaci.

Čeho se konzultace týká?

Zkušení odborníci vám doporučí nejvhodnější vlastnickou a řídící strukturu společnosti, doporučí vám pro vás vhodné předměty podnikání a zodpoví vám veškeré dotazy ohledně zakládání s.r.o. Společnost Company Consulting dokáže zajistit založení nové společnosti jak na Slovensku, tak v Čechách.

Co založení s.r.o. obnáší

Založením společnost s ručením omezeným se rozumí vypracování veškerých potřebných dokumentů, které úřady vyžadují. Jakmile si zvolíte pro sebe vhodný předmět činnosti, zařídí vám společnost Company Consulting vše ostatní. To znamená vyřízení živnostenského listu, projednání u notáře, podání návrhu na zápis vaší společnosti do Obchodního rejstříku, registraci společnosti na finančním úřadu kvůli placení daně z příjmu. Vy se mezi tím můžete věnovat jednání z budoucími obchodními partnery, hledání spolupracovníků a sídla své nové firmy.

Pronájem sídla

Pokud jste začínajícím podnikatelem a nemáte vhodné sídlo pro svou nově založenou společnost, pomůže vám společnost Company Consulting i v tomto ohledu. Zajistí vám pronájem sídla. Budete mít k dispozici virtuální sídlo své společnosti, čímž ušetříte nemalé peněžní prostředky za případný pronájem kanceláře. Tuto službu mohou využít i již na trhu etablovaní podnikatelé, kteří na své podnikání nepotřebují kancelářské prostory. Vybrat si můžete z několika adres a v rámci objednání pronájmu sídla za vás společnost Company Consulting vyřídí i změnu v Obchodním rejstříku.